blank

Filter Results

Dietary

Dietary

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

On Sale

On Sale

Search Results

Sort by
  • Albanese 12 Flavor Gummi Bear - 2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75/oz
  • Albanese 12 Variety Sour Gummi Bear - 8 Ounce

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
  • Albanese Assorted Gummi Bear - 7.75 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.55/oz
  • Albanese Wild Thing Sour Bears - 1 Pound

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
    In-Store Purchase Only
  • Almonds Drk Choc Cft - 2.5 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.32/oz
  • Awake Caramel Dark Chocolate Bites Bag 8ct - 3.84 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.82/oz
  • Awake Caramel Milk Chocolate Bites Bag 50ct - 0.48 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.89
    $1.85/oz
  • Awake Caramel Milk Chocolate Bites Bag 8ct - 3.84 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.82/oz
  • Awake Dark Chocolate Bites Bag 50ct - 0.48 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.89
    $1.85/oz
  • Awake Peanut Butter Milk Chocolate Bites Bag 50ct - 0.48 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.89
    $1.85/oz
  • Awake Salted Caramel Dark Chocolate Bites Bag 8ct - 3.8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.84/oz
  • Bar Choc Dark Salty - 1 Ounce
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $3.29
    $3.29/oz
  • Bar Choc Milk Simple - 1 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $3.29
    $3.29/oz
  • Bar Choc Mlk Crml Sea Slt - 6.35 Ounce

    Open Product Description
    $7.59
    $1.20/oz
  • Beyond Good 100% Cocoa Dark Chocolate Dates And Sesame Bar - 2.12 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $5.79
    $2.73/oz
  • Beyond Good 73% Cocoa Orange Zest Bar - 2.12 Ounce

    Open Product Description
    $5.79
    $2.73/oz
  • Beyond Good 80% Cocoa Madagascar Pure Dark Chocolate Bar - 2.64 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $2.19/oz
  • Beyond Good 92% Cocoa Madagascar Pure Dark Chocolate Bar - 2.64 Ounce
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $5.79
    $2.19/oz
  • Beyond Good Microbatch 72% Cocoa Dark Chocolate With Candied Ginger Bar - 2.12 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $6.99
    $3.30/oz
  • Beyond Good Microbatch 72% Cocoa Dark Chocolate With Sea Salt Bar - 2.12 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $6.99
    $3.30/oz
  • Beyond Good Microbatch 72% Cocoa Dark Chocolate With Vanilla Bean Bar - 2.12 Ounce
    Organic

    Open Product Description
    $6.99
    $3.30/oz
  • Blobs Mixed Sour Gummy Candy - 1.8 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $1.94/oz
  • Blobs Pomegranate Apple Gummy Candy - 1.8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $1.94/oz
  • Blobs Sour Watermelon Lychee Gummy Candy - 1.8 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $1.94/oz
  • Bonbon Sour Blackberry Candy Fish - 5.2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.34/oz
  • Bonbon Sour Peach Candy Fish - 5.2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.34/oz
  • Bonbon Sweet Wild Strawberry Candy Fish - 5.2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $1.34/oz
  • Bonbon's Sour Wild Strawberry Candy Fish - 5.2 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $1.34/oz
  • Buttermints Lemon Cream - 4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.49
    $2.12/oz
  • Buttermints Orange Cream - 4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.49
    $2.12/oz
  • Buttermints Original Buttermint - 4 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.49
    $2.12/oz
  • Sale
    Catalina Crunch Raspberry Cookie Bar - 4.64 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $1.51/oz
    was $8.99
  • Chews Ccnt Dark Choc Cft - 2.25 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.46/oz
  • Choc Cshw Bttr Rspbry Jel - 2.1 Ounce

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
  • Choc Dark Coconut Almnds - 2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $2.00/oz
  • Choc Van Quinoa Qrispy - 2.1 Ounce
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $5.99
    $2.85/oz
  • Chocolate Dark Pretzels - 1.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $2.66/oz
  • Chocolate Milk Pretzels - 1.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $2.66/oz
  • Chocolate Mlk Rnbw Drops - 2.8 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.17/oz
  • Chocolove Almonds & Sea Salt In Dark Chocolate Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Almonds & Sea Salt In Strong Dark Chocolate Bar - 3.2 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Almonds Toffee & Sea Salt In Dark Chocolate Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Dark Chocolate Coconut Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Dark Chocolate Hawaiian Sea Salt Bar - 3 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Chocolove Dark Chocolate Marzipan Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Dark Chocolate Salted Peanut Butter Bites Pouch - 3.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $2.00/oz
  • Chocolove Extreme Dark Chocolate Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz
  • Chocolove Hazelnuts In Milk Chocolate Bar - 3.2 Ounce

    Open Product Description
    $4.99
    $1.56/oz